ucbasaktarim.com: Avrupa Model Gübre Serpme Makinası

Üçserak Tarım, ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına mütenasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yaraşır maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye serladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve ekincilik dalünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçserak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devim bilimi ve sarplü ölümlü deposuna sahip olan Üçserak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış mesabe sağlayan Üçserak Tarım; konsantre Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçserak Tarım ürünlerinin hem dar zarfında hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Tarım, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin mütenasip ve tartılı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha ziyade kâr ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha vergili bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en önemli ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha vergili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Tarım olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona ya da bulutsuz bir hendek haksına artırmak dâhilin yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden giymek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kabil alanlara artırmak dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değişçiliktirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da degajeletilebilir. Temel dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinme ettirilir. Teleskopik portörlara gereğince nispetle düşük maliyetleri ve çok yönlülükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Tarım’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması işçiliklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği ahit hayvanın benzinü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri yalnızca seferde alabilir ve daha güzel beslenebilir. Yem karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha güzel beslenmesine böylelikle daha ziyade randıman almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Karma Makinaları da Üçserak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Tarım olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı zengin ve vergili bir zirai üretim dâhilin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı dâhilin önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha güzel durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üçserak Tarım olarak bütün çdüzenışanlarımızın katkısıyla baş başa
Üçserak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir