pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) künde zarfında aldatmaışdataş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş muktedir olmak yürekin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş muktedir olmak o derece kolaylık değildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden muamelat strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin ya da oyunda daha lüks silah gücü kabilinden hilelere kellevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu daha uygun oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arsa mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de arsa mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içinde arsa alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte künde strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek yürekin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin ötümlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her dem bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa alan duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda arsa alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lafız kabilinden görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane almak yahut bir nesneyi nişan almak valörına gelirken Bot kelimesi, bir işin otomatik olarak strüktürlması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir