Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Haber Yönetimi kısmınde de eğitim bilimi almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir kellearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai zeval projeleri alanlarında birgeniş muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir diğeri de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak işlev yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün yanı sıra hassaten eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda işlev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları ortamında, şuurlu Körpeler içtimai zeval projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin eğitim bilimi ve tarım kayranındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yönelik çhileışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde konstrüksiyonlandırdığı şuurlu Körpeler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine kadar herkes bu konstrüksiyonlanmanın ortamında bulunarak, faydalı aksiyonlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çhileışmalar yapmış ve bu alandaki çhileışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş adamıdır ve iş dirlikında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı kasıntı ve üretimlarda riyaset pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai zeval ve pediatri kayranındaki çhileışmalarını güç kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai zeval projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirlikındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çhileışmaları, körpelerin eğitim bilimi ve tarım kayranındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çhileışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir