İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak için kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar hatta emniyet açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar için halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Antrparantez halılar ün yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern düşüncemlar ve ürün standartları ile şef markalar beyninde görev almaktadır. Koleksiyonlarında doğal elyaflardan bünyelmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları görev almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri şayeste eder fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te mevcut bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş düşüncemları ve gelenekselden ilham yer bekâretçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde gelişmiş dokuma teknikleri ve meşakkatlilü estetik yapı derece üstün gereç kalitesi bile öne çıkıyor. Doğal bambu iplikleri yardımıyla antibakteriyel özellik haiz halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı verilen kaktüsün yapraklarından meydana getirilen doğal elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks dip üstüne dokunmuş 100% doğal bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğbirliı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ün emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ülkü bir yeryüzü istila malzemesi yapar.

Sanat halı, hayat alanlarının tasavvurını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun kapalı ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize renk ve cıvıl cıvıllık katmanın katı nöbet zemindeki sesleri bile emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, hayatın her yerında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu konuda kaliteli ürünleri ile kullanıcıların her dem beğenisini kazanır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar hülya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir